Špeciálna výstava AJD Lednické Rovné – výsledky

  • Post author:
  • Post category:Oznamy

ALPENLÄNDISCHE DACHSBRACKE – ALPSKÝ JAZVEČÍKOVITÝ DURIČ

Rozhodca/Judge  ĽUDOVÍT PITOŇÁK, SK   –    Kruh/Ring 1

                     

PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

1               DARGO SRDCE POĽOVNÍKA, SPKP 5367, 17.04.2020

                  O: NINO VON ALTHAUSEN M: CEDRA Z BABIČOVHO DVORA

                  MAJ: ZOKA IVAN                                                                                                                              V1, CAJC, BOJ

2               KALES OD DUŠAKA, HR 31123 BJ, 16.05.2020

                  O: BAK OD DUŠAKA M: CANA

                  MAJ: MARTINČEK RADOSLAV                                                                                                                                  VD2

 

PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

3               CASPER KARPATSKÝ POKLAD, SPKP 5412, 06.06.2020

                  O: GOLEM RODBACH M: ITA Z NÍZKÝCH BESKÝD

                  MAJ: KNIŽKOVÁ LENKA                                                                                                                                             VD1

4               KALES OD DUŠAKA, HR 31123 BJ, 16.05.2020

                  O: BAK OD DUŠAKA M: GANA

                  MAJ: MARTINČEK RADO                                                                                                                          duplicita

5               KID OD DUŠAKA, HR 31122 BJ, 16.05.2020

                  O: BAK OD DUŠAKA M: CANA

                  MAJ: MARTINČEK RADOSLAV                                                                                                                                  VD2

6               KID OD DUŠAKA, HR 31122 BJ, 16.05.2020

                  O: BAK OD DUŠAKA M: GANA

                  MAJ: MARTINČEK RADO                                                                                                                          duplicita

 

PSY/MALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

7               AVAR Z KRÁSNYCH DIELOV, SPKP 4876, 21.02.2016

                  O: KATO VOM WOLFGANGTAL M: BORKA OD HABROVÉHO STROMU

                  MAJ: KOVÁČ ERIK                                                                                                                                                       VD2

8               DRAK Z CHRÁSTKOVEJ, SPKP 4989, 14.04.2017

                  O: DREN M: ARIKA TOTUROV DVOR

                  MAJ: ČERNEJOVÁ PETRA                                                                                                                                          D3

9               EX OD BELOBRADA, SPKP 5144, 06.06.2018

                  O: DREN M: GARA SPOD KAVČIARA

                  MAJ: ČERNEJOVÁ PETRA + DR.ADÁMI MILAN                                                                                 V1, CAC, BOS

10            NORO Z NÍZKYCH BESKÝD, SPKP 5274, 27.04.2019

                  O: DENI M: DARIA OD ORBANA

                  MAJ: ŠTUCKA JÁN                                                                                                                                                      D4

 

PSY/MALE – TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

11            ARAGORN Z KRÓLESTWA JAMIDOTO, PKR.VI-23105, 28.05.2018

                  O: ANDY SPOD KOHUTIKA M: JAREMA Z KOJCA DIANY

                  MAJ: ŻABICKI DAMIAN                                                                                                                         Nedostavil sa

12            LADAAD Z NÍZKYCH BESKÝD, SPKP 5114, 17.03.2018

                  O: ARDI M: DARIA OD ORBANA

                  MAJ: ŠTOVČÍK MILAN                                                                                                                              V1, bez titulu

 

SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

13            AXA OD LUPČICE, SPKP 5499, 22.04.2021

                  O: DOX Z BUNTOVA M: CIFRA SPOD PASIENKA

                  MAJ: ZANOVA MARTINA + VICIAN MAREK                                                                                    Veľmi Nádejná

 

 

14            AYLA OD ĽUPČICE, SPKP 5498, 22.04.2021

                  O: DOX Z BUNTOVA M: CIFRA SPOD PASIENKA

                  MAJ: ŠVEC JURAJ                                                                                                                                Veľmi Nádejná

 

SUKY/FEMALE – TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

15            CITA Z VEŠOVCA, SPKP 5471, 08.03.2021

                  O: UGO ZO SVIDNIKA M: DIXI Z BABIČOVHO DVORA

                  MAJ: KOHÚT MARTIN                                                                                                                        Veľmi Nádejná

16            ŠEJLA Z ÚDOLÍ ROŽNOVA, SPKP 5488, 05.02.2021

                  O: BOSS M: FREDIE VOM PETERHOLZ

                  MAJ: BABUŠA MILAN                                                                                                                         Nedostavil sa

 

SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

17            EFFIE Z KRÁSNYCH DIELOV, SPKP 5447, 26.07.2020

                  O: HASAN KĽUŠOV M: BORKA OD HABROVÉHO STROMU

                  MAJ: ŽATKO  MAREK                                                                                                                                                 VD1

18            ELECTRA Z KRÁSNYCH DIELOV, SPKP 5445, 26.07.2020

                  O: HASAN KĽUŠOV M: BORKA OD HABROVÉHO STROMU

                  MAJ: RAČKO VLADIMÍR                                                                                                                                             .VD2

 

SUKY/FEMALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

19            LUNA ZO ZACHAROVHO DVORA, SPKP 5408, 02.06.2020

                  O: ARO SITÁRKA M: ABBA Z HÁJOVÉ LÚKY

                  MAJ: ZATLUKAL JOZEF                                                                                                                             Nedostatočná

 

SUKY/FEMALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

20            AGNES BELGETER, SPKP 5352, 12.05.2019

                  O: EMON NIŽNÁ VOĽA M: BULA

                  MAJ: MIŤKO MARIÁN                                                                                                                                  V2, R. CAC

21            BAŠA OD STAREJ RIEKY, SPKP 5307, 18.06.2019

                  O: BONO SITÁRKA M: ALMA Z BABIČOVHO DVORA

                  MAJ: ZOKA IVAN                                                                                                                                       V4, bez titulu

22            BAŠA Z VEŠOVCA, SPKP 5432, 21.06.2020

                  O: UGO ZO SVIDNÍKA M: DIXI Z BABIČOVHO DVORA

                  MAJ: DEGÚĽ JOZEF                                                                                                                                   V3, bez titulu

23            BINA OD NJEGAČA, PKR.VI-24435, 15.08.2019

                  O: CAR OD GUŠIČA M: ASTRA

                  MAJ: ŻABICKI DAMIAN + GUŠIČ MATO  TOLUSIČ JOZO                                                                     Nedostavil sa

24            DEA Z KRÁSNYCH DIELOV, SPKP 5293, 04.06.2019

                  O: ARO SITÁRKA M: BAJA SPOD SÚLOVSKÝCH SKÁL

                  MAJ: BIELIK ĽUBOŠ                                                                                                                                                    VD

25            DIARA Z KAMENCOV, SPKP 5267, 15.05.2019

                  O: DREN M: JOLA RODBACH

                  MAJ: BRTEK LUBOMÍR + BRTEKOVÁ  OLGA                                                                                                          VD

26            EXA OD BELOBRADA, SPKP 5147, 06.06.2018

                  O: DREN M: GARA SPOD KAVČIARA

                  MAJ: ZATLUKAL JOZEF                                                                                                                             V, bez titulu

27            LADA Z NÍZKYCH BESKÝD, SPKP 5115, 17.03.2018

                  O: ARDI M: DARIA OD ORBÁNA

                  MAJ: PACOLTOVÁ VERONIKA                                                                                                                 V1, CAC, BOB

 

28            LINA TOTUROV DVOR, SPKP 5378, 09.04.2020

                  O: BRED Z BORYSOVA DVORA M: CIARA ŠARIŠSKÉ STRÁŽE

                  MAJ: BOROŠ ALBÍN                                                                                                                                  V, bez titulu

29            REXA SUŠIANSKA DOLINA, SPKP 5343, 06.09.2019

                  O: TORO DRAVECKA DOLINA M: EDA SPOD KOHÙTIKA

                  MAJ: LOČE NORBERT                                                                                                                                                 VD

 

SUKY/FEMALE – TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

30            AJŠA OD STAREJ RIEKY, SPKP 5196, 02.11.2018

                  O: GERO ZE ZÁPOVĚDI M: ALMA Z BABIČOVHO DVORA

                  MAJ: KARČÁK MARTIN + KARČÁKOVÁ ERIKA                                                                                      V, bez titulu

31            CIFRA SPOD PASIENKA, SPKP 5108, 14.04.2018

                  O: DENI M: MISTY VLČÍ POTOK

                  MAJ: SEREDY MARTIN                                                                                                                                    V1, CAC      

              

Pridaj komentár