Medzinárodná súťaž o pohár G. Kořínka

  • Post author:
  • Post category:Oznamy

V dňoch 19-21.11.2021 usporiadal ČKCHABJ 16. ročník medzinárodnú súťaž „O pohár Ing. Gustava Kořínka“

Akcia sa konala na Broumovsku v obci Janovičky,. Za náš klub reprezentovali títo vodiči zo svojimi zverencami: Ing. Jozef Zatkukal zo psom Argo Diviačie údolie Mgr. Jozef Zatkukal zo psom Edy z Višavy, Mgr. Michal Filo zo sučkou Bela z Chtastkovej.

Akcia bola výborne pripravená, revír náročný, ale dobre za zverený, kde mohli psy ukázať hľadanie a durenie v náročných podmienkach. Víťazom sa stal Pit Vom Kienbuhel s vodičom P. Havranom. Na druhom mieste sa umiestnil Edy z Višavy s vodičom Mgr. J. Zatlukalom. Na treťom mieste sa umiestnil Azor z Dobroučského údoli s vodičom M. Hvězdou . Vo veľkej konkurencii sa naše psy nestratili, potvrdil to aj Argo Diviačie údolie z vodičom Ing. J. Zatlukalom, ktorý dostali ocenenie za najlepšie vypracovanú stopu.

Chcel by som poďakovať vodičom za výbornú reprezentáciu nášho klubu a poďakovať aj kolegovi rozhodcovi V. Chromému za korektne posudzovanie.

 

S pozdravom výcvikár KCHAJD Slavomír Knižka.

Pridaj komentár