BRYT z Hakamilu

Farba: Tmavá jelenia červeň s výraznou prímesou čiernej Otec: CLIFF vom Waldgut, DLZB 2273/07 Matka : XENA z Hakamilu, ČLP/ABJ/3969/10 Skúšky : FSMP I.c., PF II.c., CSD I.c., víťaz PGK 2018 Bonitácia : D 372 b. DBK A/A SPKP 4290/19 Pes správneho rámca, vyrovnanej povahy, samčieho typu ... Počet dosiahnutých…

Komentáre vypnuté na BRYT z Hakamilu

HASAN Kľušov

Farba: Jelenia červeň Otec: DINO vom Gross-Ofen, OHZB 8002 Matka : DENNY Kľušov Skúšky : SD I. c. Bonitácia : V 382 b. DBK A/A SPKP 4924/19 Pes štandardného rámca v pracovnej kondícii, miernej povahy ... Počet dosiahnutých bodov 382 – výborný.

Komentáre vypnuté na HASAN Kľušov

LADAAD z Nízkych Beskýd

Farba: Jelenia červeň Otec: ARDI HR 27966 Bj Matka : DARIA od Orbana Skúšky : SD I. c. Bonitácia : V 382 b. DBK B SPKP 5114/19 Temperamentný pes, kratšieho rámca, ... Počet dosiahnutých bodov 389 – výborný.

Komentáre vypnuté na LADAAD z Nízkych Beskýd
Read more about the article BROK z Jahodníckych hájov
qrf

BROK z Jahodníckych hájov

Farba: Jelenia červeň Otec: DINO vom Muehllach Matka : BONA Kostolný háj Skúšky : SD I. c. Bonitácia : V 382 b. DBK B SPKP 4421/19 Pes výborného samčieho typu, ... Počet dosiahnutých bodov 382 – výborný.

Komentáre vypnuté na BROK z Jahodníckych hájov

Predsedníctvo

Petra Vlček, petuska.vlckovie@gmail.compredseda Július Hozák, jullohozak@gmail.compodpredseda, tajomník Ing. Miroslav Parvanov, miroslav.parvanov@minv.skporadca chovu Igor Ďurček, durcekkchajd@gmail.commatrikár/ekonóm výcvikár - neobsadené

0 Comments

Oblasť č. 13

Peter Kovalčík, petik226@gmail.skokresy: Levoča, Stará Ľubovňa, Poprad, Kežmarok, Spišská Nová Ves žiadna aktuálna krátka správa pre členovžiadna správa oblasti 2019

0 Comments

Oblasť č. 12

Ing. Daniel Olejár, daniel.olejar@lesy.skokresy: Dolný Kubín, Trstená, Námestovo žiadna aktuálna krátka správa pre členovžiadna správa oblasti 2019

0 Comments

Oblasť č. 11

Vladimír Mihok, vmihok@azet.skokresy: Prešov, Svidník, Sabinov, Stropkov, Bardejov, Medzilaborce, Vranov nad Topľou žiadna aktuálna krátka správa pre členovžiadna správa oblasti 2019

0 Comments

Oblasť č. 10

MVDr. Peter Smrčo, PhD., smrcopeter@gmail.comokresy: Vranov nad Topľou, Košice, Gelnica, Trebišov, Michalovce, Sobrance, Humenné žiadna aktuálna krátka správa pre členovžiadna správa oblasti 2019

0 Comments

Oblasť č. 9

Ing. Eugen Orosz, orosz.jeno@gmail.comokresy: Komárno, Nové Zámky, Šaľa, Galanta, Dunajská Streda, Levice, Štúrovo, Šahy žiadna aktuálna krátka správa pre členovžiadna správa oblasti 2019

0 Comments

Oblasť č. 8

Ivan Zoka, ivan.zoka66@gmail.comokresy: Rimavská Sobota, Poltár, Lučenec, Revúca, Rožňava, Veľký Krtíš žiadna aktuálna krátka správa pre členovžiadna správa oblasti 2019

0 Comments

Oblasť č. 7

Radoslav Vrba, vrba.rado@gmail.comokresy: Zvolen, Banská Bystrica, Detva, Krupina, Žiar nad Hronom, Žarnovica, Banská Štiavnica žiadna aktuálna krátka správa pre členovžiadna správa oblasti 2019

0 Comments